Slide thumbnail

Kompiuterių taisymas

Kompiuterių taisymas

Puikiai žinome, kaip nemalonu, kai sugenda kompiuteris. Atneškite jį mums: pažadame, jog sutvarkysime jį per itin trumpą laiką, be to, patarsime jums, kaip geriau kompiuterį prižiūrėti, kad jis tarnautų ilgiau. Mielai konsultuojame visais su kompiuteriais ir programine įranga iškilusiais klausimais, tačiau norėtume patarti kompiuterio taisymą patikėti profesionalams: jei nesate tikri, kas nutiko jūsų kompiuteriui, geriau nemėginkite jo remontuoti patys.
‚Internas‘ pažada jums geriausią kainą!

Mes teikiame operacinių sistemų diegimo ir atnaujinimo, naujų kompiuterių paruošimo darbui,Jūsų pageidaujamų programų instaliavimo, virusų valymo, duomenų perkėlimo ir išsaugojimo, dulkių valymo iš aušinimo dalių su termopastos pakeitimu paslaugas. Dirbame greitai ir kokybiškai!

Kaip prižiūrėti kompiuterį

Ką tik įsigijote naują kompiuterį? Sveikiname! Tačiau nepamirškite: kompiuteriai reikalauja priežiūros. Siūlome vadovautis šiais paprastais patarimais, kad Jūsų kompiuteris tarnautų kuo ilgiau:

•    Padėkite kavą į šoną. Taip, žinome, kaip dirbant kompiuteriu norisi išgerti kavos ar vandens, tačiau atsispirkite pagundai: juk netyčia apipilti klaviatūrą pasitaiko kone kiekvienam.
•    Visuomet turėkite gerą antivirusinę programą. Net jei puikiai žinote, ką siunčiatės, virusų pasitaiko visur. Geriau apsisaugoti, nei vėliau gailėtis!
•    Neužkandžiaukite dirbdami. Maisto trupiniai, patekę tarp klaviatūros, yra puikus kvietimas bakterijoms, be to, jie gali pažeisti kompiuterio elektroniką.
•    Stenkitės nenaudoti kompiuterio kambaryje, kuriame yra gyvūnų. Gyvūnų kailis gali patekti į kompiuterio vidų ir jį pažeisti, be to, taip kompiuteryje kaupiasi dulkės.
•    Saugokite monitorių. Kai uždarinėjate kompiuterį, įsitikinkite, kad tarp klaviatūros ir monitoriaus nėra pieštuko ar ausinių – taip galite pažeisti ekraną. Visuomet laikykite kompiuterį už jo pagrindo, o ne monitoriaus.
•    Netraukite laido. Visuomet įjunkite ir išjunkite kompiuterio pakrovėją iš rozetės suimdami už kištuko pagrindo; netampykite laido – jis gali sutrūkinėti.

Skaityti daugiau

Visuomet sudėkite CD, DVD ir kitus diskus į jiems skirtas dėžutes: taip apsisaugosite nuo įbrėžimų.

•    Apsaugokite kompiuterį nuo staigių temperatūros pasikeitimų. Kai žiemą įsinešate kompiuterį į vidų, nejunkite jo iš karto – luktelkite, kol jis kiek sušils. Staigūs temperatūrų pasikeitimai gali pažeisti kietąjį diską – jame gali susikondensuoti drėgmė. Taip pat nepalikite kompiuterio tiesioginiuose saulės spinduliuose ar automobilyje, kur temperatūra gali pasikeisti labai staigiai.
•     Kasmet išvalykite kompiuteryje susikaupusias dulkes. Geriausia tai patikėti profesionalui: dulkės gali perkaitinti Jūsų kompiuterį.
•    Niekuomet ant kompiuterio nedėkite sunkių daiktų, pavyzdžiui, knygų – monitorius įsispaus į klaviatūrą ir bus sugadintas.
•    Naudokitės Jūsų kompiuteriui tinkančiu krepšiu. Nešiojant kompiuterį tam neskirtame krepšyje jis gali susibraižyti, be to, galite jį netyčia išmesti ant žemės.
•    Nesinaudokite kompiuteriu lovoje. Dulkės nuo Jūsų lovos užkimš kompiuterio ventiliatorių ir jis perkais.
•    Patikrinkite, ar nesate parsisiuntę per daug nereikalingų ar nenaudojamų program: jos užima kompiuterio atmintį.
•    Naudokitės valymo programomis: jos apsaugos kompiuterį nuo užteršimo nereikalingomis programomis.
•     Kartą per metus patikėkite savo kompiuterį specialistams ir išvalykite jį nuo nereikalingų program bei kitų teršalų. Taip atlaisvinsite atmintį ir pagreitinsite kompiuterio darbą.
Patiko straipsnis? Sekite mūsų naujienas Facebook: